Felhívás nemzetközi mail art kiállításra!

By | 2014-01-28

Felhívás
A veszprémi Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Karának Sziveri János Intézete az „Erdélyi Napok” (2014. március 28 – április 5) alkalmából nemzetközi mail art kiállítást rendez. A téma: 1914. Kérjük munkájával (munkáival) járuljon hozzá a kiállítás sikeréhez. A kiállítás helyszíne: Művészetek Háza, László Károly Gyűjtemény, Magtár (8200 Veszprém, Vár utca 10.) A megnyitó: 2014. március 31. 16 óra. Meghívó design: Zsubori Ervin

A kiállítunk minden olyan művet, amely kis méretű képeslap formájában érkezik és a témához kapcsolódik. A postai küldemény címzésében az alábbi szerepeljen: Pannon Egyetem MFTK Sziveri János Intézet, 8200 Veszprém, Egyetem utca 10. Az alkotások beérkezésének ideje: 2014. március 15.

A művek a Sziveri János Intézet gyűjteményébe kerülnek, s az intézeti honlapon megtekinthetők lesznek. A képeslapon a feladó neve, postai és email-címe szerepeljen.

2014. január 25.

A kiállítás kurátorai: Fenyvesi Ottó, Géczi János, Susanna Lakner, Láng Eszter, Torma László (Cauli)

Call for Mail Art Exhibition

The Sziveri János Institute of the Faculty of Modern Philology and Social Sciences at the University of Pannonia organises an international mail art exhibition on the occasion of its “Transylvanian Days” (28 March – 5 April 2014) in Veszprém, Hungary. We kindly request you to contribute to the success of the exhibition with your artwork(s).

The topic is “1914”.

The place of exhibition: Művészetek Háza (’House of Arts’) (10 Vár Str., 8200 Veszprém, Hungary). Opening: 31 March 2014, 16.00.

We display every artwork which arrives in the form of a small postcard, and can be connected to the topic. Deadline for the arrival of the artworks: 15 March 2014.

The artworks are going to get to the collection of Sziveri János Institute; and they are going to be on view on the website of the institute. The sender’s name, postal and e-mail addresses should be on the postcard.

Curators of the exhibition: Ottó Fenyvesi, János Géczi, Susanna Lakner, Eszter Láng, László Torma (Cauli)

All artworks to be mailed to postal address:

Pannon Egyetem MFTK

Sziveri János Intézet